Aktivnosti za nastavnike

Poziv na sudjelovanje učitelja i nastavnika u programu Dana otvorenih vrata
Odjela za fiziku 2023.

Poštovani učitelji i nastavnici,
sa zadovoljstvom Vas možemo pozvati na druge po redu Dane otvorenih vrata Odjela za fiziku, koji će
se ove godine održati dana 7.11.2023. godine, na Odjelu za fiziku, Trg Ljudevita Gaja 6, Osijek.
Ovogodišnji DOV 2023 posebno je fokusiran na učenike završnih razreda srednjih škola, no provodi se
i aktivnost namijenjena učiteljima i nastavnicima Fizike u osnovnim i srednjim školama.

Paralelno s aktivnostima učenika, dakle, provest će se i radionica namijenjena nastavnicima i učiteljima
Fizike naslova Sufiksi sila i njihovi dijagrami, čiji je voditelj Ivana Štibi, predavač na Odjelu za fiziku.
Radionica će se održati dana 7.11.2023. u terminu 13h – 15h.

Link za prijavu na radionicu je:
edit?usp=share_link&ouid=118337850052717686658&rtpof=true&sd=true.

Svi sudionici će dobiti potvrdu o stručnom usavršavanju u svrhu razvijanja vještina i kompetencija u
radu s učenicima iz područja Metodike nastave fizike, s ukupnim trajanjem od 2 sata.

Veselimo se Vašem dolasku, a za bilo kakva pitanja slobodno nas kontaktirajte na mail adresu:
istibi@fizika.unios.hr.

Voditeljica DOV 2023