Poštovani,

na web stranici

objavljen je Natječaj za Erasmus+ odlazne mobilnosti (ne)nastavnog  osoblja u akademskoj godini 2023./2024. Rok za prijavu je 26. travnja 2023.

Skrećemo pozornost na nekoliko novosti u odnosu na prethodne natječaje:

1. Pristupnici na natječaj se mogu prijaviti na partnerska sveučilišta s kojima njihova sastavnica ima potpisan međuinstitucijski ugovor, te na partnerska sveučilišta koja pripadaju znanstvenom području njihove
 sastavnice. Tablice s ugovorima i područjima možete pronaći na stranici natječaja. U obzir će se uzeti samo prijave koje udovoljavaju gore navedenom kriteriju.

2. Pristupnici na natječaj trebaju priložiti potvrdu o trajanju akademske godine (samo za visokoškolske ustanove, može biti skinuto s web stranice)

3. Pristupnici koji realiziraju mobilnost po povratku će održati prezentaciju, predavanje i/ili radionicu. Navedene aktivnosti bit će organizirane na Erasmus info danima na razini sastavnice ili Sveučilišta.

Stojimo Vam na raspolaganju za sva dodatna pojašnjenja i pitanja.

Dario Ferić
Služba za međunarodnu i međusveučilišnu suradnju
Rektorat Sveučilišta J. J. Strossmayera u Osijeku
dferic@unios.hr