Dragi studenti, i trenutni i bivši,

pozivamo Vas da se uključite aktivno u provedbu projekta pod nazivom Dani otvorenih vrata Odjela za fiziku 2022. godine. Preliminarni termin događanja je krajem listopada, ili početkom studenog, a raspored i teme događanja možete dobiti ukoliko se javite na email istibi@fizika.unios.hr.
Događaj je koncipiran u smislu predavanja nastavnog dijela Odjela za fiziku te radionički dio za učenike OŠ i SŠ u suradnji sa studentima Odjela za fiziku. Tu Vas trebamo, a događaj je osmišljen tako da bude opuštena atmosfera, druženje, učenje u neformalnim uvjetima i puno zabave.
Neke od neformalnih aktivnosti koje se planiraju provesti je sportski seminar Kraw maga, likovna radionica, plesni studio, i još puno toga, što ne smijemo otkrivati unaprijed.
Osim aktivnog sudjelovanja u provedbi projekta, svakako pozivamo sve studente, nastavnike, učitelje i učenike da se pridruže i uključe u ovih tjedan dana aktivnog predstavljanja Odjela za fiziku.

Sve dodatne informacije i točni datum i raspored događanja će biti uskoro. Hvala na svim prijavama i vidimo se.