Upisi na višu godinu studija.

Upisi u višu godinu studija i ponavljanje godine za akademsku godinu 2021./2022.

Redoviti studenti koji upisuju višu godinu ili ponavljanje godine

Upisi u višu godinu studija ili ponavljanje godine u akademskoj 2021./2022. godini provodit će se od 20. rujna 2021. godine do 30. rujna 2021. godine. (molimo pridržavajte se naznačenih termina)

Studenti upise obavljaju putem Studomata.
Po obavljenom upisu potrebno je na mail : referada@fizika.unios.hr dostaviti sljedeću dokumentaciju :

– kopija osobne iskaznice za studente koji su promjenili prebivalište
– dokaz o uplati troškova upisa;
130,00 kn (troškovi upisa + naknada za Studentski zbor) – studenti koji upisuju višu godinu
30,00 kn (naknada za Studentski zbor) studenti koji ponavljaju godinu
– uplatnicu za troškove školarine za akademsku 2021./2022. akademsku godinu po obračunu linearnog modela ako nisu položeni svi kolegiji (školarina iz akademske godine 2020./2021. mora biti podmirena)
– potvrda o ispunjenoj studentskoj anketi
– popis izbornih kolegija koje žele upisati

Studenti koji od akademske godine 2021./2022. gube status redovitog studenta

Studenti preddiplomskog sveučilišnog i diplomskog sveučilišnog studija koji 30. rujna 2021. godine gube status redovitog studenta mogu podnijeti Zahtjev za nastavak studija bez studentskih prava do 24. rujna 2021. godine. (molimo pridržavajte se naznačenih termina)
Potrebno je na mail : referada@fizika.unios.hr dostaviti sljedeću dokumentaciju:

– zahtjev za nastavak studija bez studentskih prava
– potvrda o ispunjenoj studentskoj anketi
– popis izbornih kolegija koje žele upisati ( za studente koji upisuju višu godinu )

Studenti koji gube studentska prava trebaju u Uredu za studente zatražiti potvrdu o isteku studentskih prava s kojom se prijavljuju na Zavod za zdravstveno osiguranje u roku od 30 dana.

Studenti koji su na prethodnim godinama izgubili status redovitog studenta

Studenti preddiplomskog sveučilišnog i diplomskog sveučilišnog studija koji su na predhodnim akademskim godinama izgubili status redovitog studenta mogu podnijeti Zahtjev za nastavak studija bez studentskih prava do 24. rujna 2021. godine. (molimo pridržavajte se naznačenih termina)

– zahtjev za nastavak studija bez studentskih prava
– potvrda o ispunjenoj studentskoj anketi

Studenti prije podnošenja zamolbe trebaju podmiriti sva dugovanja na ime školarine.
IBAN Odjela za fiziku za uplatu troškova:
IBAN HR7125000091402130193
Poziv na broj primatelja: OIB studenta