Upisi na višu godinu studija.

Upisi u višu godinu studija i ponavljanje godine za akademsku godinu 2020./2021.

Redoviti studenti koji upisuju višu godinu ili ponavljanje godine

Upisi u višu godinu studija ili ponavljanje godine u akademskoj 2020./2021. godini provodit će se od 18. rujna 2020. godine do 30. rujna 2020. godine. (molimo pridržavajte se naznačenih termina)

Studenti upise obavljaju putem Studomata. Po obavljenom upisu potrebno je u Ured za studente predati sljedeću dokumentaciju:

– kopija osobne iskaznice za studente koji su promjenili prebivalište
– dokaz o uplati troškova upisa
130,00 kn (troškovi upisa + naknada za Studentski zbor) – studenti koji upisuju višu godinu
30,00 kn (naknada za Studentski zbor) studenti koji ponavljaju godinu
– uplatnicu za troškove školarine za akademsku 2020./2021. akademsku godinu po obračunu linearnog modela ako nisu položeni svi kolegiji (školarina iz akademske godine 2019./2020. mora biti podmirena)

Studenti koji od akademske godine 2020./2021. gube status redovitog studenta

Studenti sveučilišnog preddiplomskog i sveučilišnog diplomskog studija koji 30. rujna 2020. godine gube status redovitog studenta mogu podnijeti Zamolbu za nastavak studija bez studentskih prava do 25. rujna 2020. godine. (molimo pridržavajte se naznačenih termina)

U Ured za studente potrebno je predati sljedeću dokumentaciju:

– zahtjev za nastavak studija bez studentskih prava
– indeks

Studenti koji gube studentska prava trebaju u Uredu za studente zatražiti potvrdu o isteku studentskih prava s kojom se prijavljuju na Zavod za zdravstveno osiguranje u roku od 30 dana.

Studenti koji su na prethodnim godinama izgubili status redovitog studenta

Studenti sveučilišnog preddiplomskog i sveučilišnog diplomskog studija koji su na predhodnim akademskim godinama izgubili status redovitog studenta mogu podnijeti Zamolbu za nastavak studija bez studentskih prava do 25. rujna 2020. godine. (molimo pridržavajte se naznačenih termina)

U Ured za studente potrebno je predati sljedeću dokumentaciju:

– zamolbu za nastavak studija bez studentskih prava
– indeks

Studenti prije podnošenja zamolbe trebaju podmiriti sva dugovanja na ime školarine.
IBAN Odjela za fiziku za uplatu troškova:
IBAN HR7125000091402130193
Poziv na broj primatelja: OIB studenta