Upisi na višu godinu studija.

Upisi u višu godinu studija i ponavljanje godine za akademsku godinu 2018./2019.

Redoviti studenti koji upisuju višu godinu ili ponavljanje godine

Upisi u višu godinu studija ili ponavljanje godine u akademskoj 2018./2019. godini provodit će se od 19. rujna 2018. godine do 05. listopada 2018. godine.

Studenti upise obavljaju putem Studomata. Po obavljenom upisu potrebno je u Ured za studente predati sljedeću dokumentaciju

• kopija osobne iskaznice za studente koji su promjenili prebivalište
  • dokaz o uplati troškova upisa
    • 130,00 kn (troškovi upisa+naknada za Studentski zbor) upis na višu godinu
    • 30,00 kn (naknada za Studebtski zbor) upis ponavljanja godine
  • uplatnicu za troškove školarine za 18./19. akademsku godinu po obračunu linearnog modela ako nisu položeni svi kolegiji (školarina iz akademske godine 2017./2018. mora biti podmirena)

Studenti koji od akademske godine 2018./2019. gube status redovitog studenta

Studenti sveučilišnog preddiplomskog i sveučilišnog diplomskog studija koji 30.9.2018. gube status redovitog studenta mogu podnijeti Zamolbu za nastavak studija bez studentskih prava do 24. rujna 2018. godine.

U Ured za studente potrebno je predati sljedeću dokumentaciju:

• zamolbu za nastavak studija bez studentskih prava
  • indeks

Studenti koji gube studentska prava trebaju u Uredu za studente zatražiti potvrdu o isteku studentskih prava s kojom se prijavljuju na Zavod za zdravstveno osiguranje u roku od 30 dana.

Studenti koji su na prethodnim godinama izgubili status redovitog studenta

Studenti sveučilišnog preddiplomskog i sveučilišnog diplomskog studija koji su na predhodnim akademskim godinama izgubili status redovitog studenta mogu podnijeti Zamolbu za nastavak studija bez studentskih prava do 24. rujna 2018. godine.

U Ured za studente potrebno je predati sljedeću dokumentaciju:

• zamolbu za nastavak studija bez studentskih prava
  • indeks

Studenti prije podnošenja zamolbe trebaju podmiriti sva dugovanja na ime školarine.

IBAN Odjela za fiziku za uplatu troškova:
IBAN HR7125000091402130193
Poziv na broj primatelja: OIB studenta