Upisi na višu godinu studija.

Upisi u višu godinu studija i ponavljanje godine za akademsku godinu 2017./2018.

Redoviti studenti koji upisuju višu godinu ili ponavljanje godine

Upisi u višu godinu studija ili ponavljanje godine u akademskoj 2017./2018. godini provodit će se od 20.9. do 30.9.2017. godine.

Studenti upise obavljaju putem Studomata. Po obavljenom upisu potrebno je u Ured za studente predati sljedeću dokumentaciju

• kopija osobne iskaznice za studente koji su promjenili prebivalište
  • dokaz o uplati troškova upisa (130,00 kn upis na višu godinu; 30,00 kn upis ponavljanja godine)
  • uplatnicu za školarine za 17./18. akademsku godinu po obračunu linearnog modela ako nisu položeni svi kolegiji (školarina iz akademske godine 2016./2017. mora biti podmirena)

Studenti koji od akademske godine 2017./2018. gube status redovitog studenta

Studenti sveučilišnog preddiplomskog i sveučilišnog diplomskog studija koji 30.09.2017. gube status redovitog studenta mogu podnijeti Zamolbu za nastavak studija bez studentskih prava do 23.09.2017.

U Ured za studente potrebno je predati sljedeću dokumentaciju:

• zamolbu za nastavak studija bez studentskih prava
  • indeks

Studenti koji gube studentska prava trebaju u Uredu za studente zatražiti potvrdu o isteku studentskih prava s kojom se prijavljuju na Zavod za zdravstveno osiguranje u roku od 30 dana.

Studenti koji su na prethodnim godinama izgubili status redovitog studenta

Studenti sveučilišnog preddiplomskog i sveučilišnog diplomskog studija koji su na predhodnim akademskim godinama izgubili status redovitog studenta mogu podnijeti Zamolbu za nastavak studija bez studentskih prava do 23.09.2017.

U Ured za studente potrebno je predati sljedeću dokumentaciju:

• zamolbu za nastavak studija bez studentskih prava
  • indeks

Studenti prije podnošenja zamolbe trebaju podmiriti sva dugovanja na ime školarine.

IBAN Odjela za fiziku za uplatu troškova:
IBAN HR7125000091402130193
Poziv na broj primatelja: OIB studenta