Upisi na višu godinu studija.

Upisi u višu godinu studija i ponavljanje godine za akademsku godinu 2019./2020.

Redoviti studenti koji upisuju višu godinu ili ponavljanje godine

Upisi u višu godinu studija ili ponavljanje godine u akademskoj 2019./2020. godini provodit će se od 18. rujna 2018. godine do 30. rujna 2019. godine.

Studenti upise obavljaju putem Studomata. Po obavljenom upisu potrebno je u Ured za studente predati sljedeću dokumentaciju

• kopija osobne iskaznice za studente koji su promjenili prebivalište
  • dokaz o uplati troškova upisa
    • 130,00 kn (troškovi upisa + naknada za Studentski zbor) – studenti koji upisuju višu godinu
    • 30,00 kn (naknada za Studentski zbor) studenti koji ponavljaju godinu
  • uplatnicu za troškove školarine za akademsku 2019./2020. akademsku godinu po obračunu linearnog modela ako nisu položeni svi kolegiji (školarina iz akademske godine 2018./2019. mora biti podmirena)

Studenti koji od akademske godine 2019./2020. gube status redovitog studenta

Studenti sveučilišnog preddiplomskog i sveučilišnog diplomskog studija koji 30. rujna 2019. godine gube status redovitog studenta mogu podnijeti Zamolbu za nastavak studija bez studentskih prava do 23. rujna 2019. godine.

U Ured za studente potrebno je predati sljedeću dokumentaciju:

• zahtjev za nastavak studija bez studentskih prava
  • indeks

Studenti koji gube studentska prava trebaju u Uredu za studente zatražiti potvrdu o isteku studentskih prava s kojom se prijavljuju na Zavod za zdravstveno osiguranje u roku od 30 dana.

Studenti koji su na prethodnim godinama izgubili status redovitog studenta

Studenti sveučilišnog preddiplomskog i sveučilišnog diplomskog studija koji su na predhodnim akademskim godinama izgubili status redovitog studenta mogu podnijeti Zamolbu za nastavak studija bez studentskih prava do 23. rujna 2019. godine.

U Ured za studente potrebno je predati sljedeću dokumentaciju:

• zamolbu za nastavak studija bez studentskih prava
  • indeks

Studenti prije podnošenja zamolbe trebaju podmiriti sva dugovanja na ime školarine.

IBAN Odjela za fiziku za uplatu troškova:
IBAN HR7125000091402130193
Poziv na broj primatelja: OIB studenta