Telefonski imenik.

Odjel za fiziku / Stranica

Nastavnici

Ime i prezime E-mail adresa Telefonski broj VPN Prostorija
izv.prof.dr.sc. Darko Dukić ddukic@fizika.unios.hr +385 31 232 715 21065 64 (prvi kat)
doc.dr.sc. Zvonko Glumac zglumac@fizika.unios.hr +385 31 232 712 2136 61 (prvi kat)
doc.dr.sc. Dario Hrupec dhrupec@fizika.unios.hr +385 31 232 732 39 (prvi kat)
doc.dr.sc. Igor Lukačević ilukacevic@fizika.unios.hr +385 31 232 713 2169 62 (prvi kat)
doc.dr.sc. Mislav Mustapić mmustapic@fizika.unios.hr +385 31 232 739 61 (prvi kat)
doc.dr.sc. Marina Poje Sovilj mpoje@fizika.unios.hr +385 31 232 727 21060 52 (prvi kat)
izv.prof.dr.sc. Vanja Radolić vanja@fizika.unios.hr +385 31 232 705 2132 53 (prvi kat)
izv.prof.dr.sc. Ramir Ristić rristic@fizika.unios.hr +385 31 232 735 21035 38 (prvi kat)
doc.dr.sc. Denis Stanić dstanic@fizika.unios.hr +385 31 232 736 21066 38 (prvi kat)
doc.dr.sc. Maja Varga Pajtler mvarga@fizika.unios.hr +385 31 232 734 39 (prvi kat)
doc.dr.sc. Ivan Vazler ivazler@fizika.unios.hr +385 31 232 716 64 (prvi kat)
izv.prof.dr.sc. Branko Vuković branko@fizika.unios.hr +385 31 232 732 2131 39 (prvi kat)
Ukupan broj nastavnog osoblja: 12

Asistenti

Administrativno i stručno osoblje

Ime i prezime E-mail adresa Telefonski broj VPN Prostorija
Ivana Bilić, dipl.ing. ibilic@fizika.unios.hr +385 31 232 726 B (prizemlje)
Mirna Jurković, pristup.oec. mjurkovic@fizika.unios.hr +385 31 232 700 2574 42 (prvi kat)
Damir Kramarić, dipl.iur. dkramaric@fizika.unios.hr +385 31 232 720 2072 69 (prvi kat)
Ivana Kulundžić, mag.oec. ikulundzic@fizika.unios.hr +385 31 232 748 D (prizemlje)
Bruno Lončar, mag.iur. bloncar@fizika.unios.hr +385 31 232 719 69 (prvi kat)
Sanja Majstorović, mag.oec. sanja@fizika.unios.hr +385 31 232 747 2119 D (prizemlje)
Malina Maslać mmaslac@fizika.unios.hr +385 31 232 723 D (prizemlje)
Saša Vidaković, ing. sasa@fizika.unios.hr +385 31 232 725 2162 48 (prvi kat)
Jelena Žužić jzuzic@fizika.unios.hr +385 31 232 726 B (prizemlje)
Ukupan broj administrativnog osoblja: 9

Tehničko i pomoćno osoblje

Ime i prezime E-mail adresa Telefonski broj VPN Prostorija
Đurđica Bilandžija, spremačica dbilandzija@fizika.unios.hr
Slaven Lustig, stučni referent zaštite na radu slustig@fizika.unios.hr 21069
Branimir Pilicar, domar bpilicar@fizika.unios.hr +385 31 224 840 (prizemlje)
Ukupan broj tehničkog i pomoćnog osoblja: 3

Zajedničke službe

Ukupan broj osoba u zajedničkoj službi: 2
Back to Top