Pozivamo studente studijskog programa u području tehničkih znanosti u karijernom početku na događaj – Job Fair. Cilj događaja je hrvatskim studentima pružiti novu priliku za pronalazak karijere, umrežavanje i razmjenu znanja. Događaj će se održati u Sportskoj dvorani Martinovka, Miramarska cesta bb, na Fakultetu elektrotehnike i računarstva i u Klubu studenata elektrotehnike u Zagrebu, 11. i 12. svibnja od 10 do 17 sati.

Studenti će na sajmu moći posjetiti preko 120 štandova, poslušati 24 zanimljiva govora i sudjelovati na 16 radionica. Na pozornici u samom središtu sajma, odvijat će se talkovi na teme: Career switch, What the tech i Recycled technology; zanimljiva panel rasprava na temu umjetne inteligencije, a nakon nje uslijedit će neformalni Hot Talk s vrućim pitanjima na koja će, uz konzumaciju ljutih umaka, odgovarati Chief Operating Officer Ars Future Luka Drezga.

Otvorene prijave za studente koji žele sudjelovati uživo ili online.