GUESSS -Global University Entrepreneurial Spirit Students’ Survey (međunarodni istraživački projekt)

PRODULJEN ROK (do 31.5.2016.) – POPUNITE UPITNIK I OSVOJITE NAGRADNO PUTOVANJE!!!

POZIV STUDENTIMA NA SUDJELOVANJE!

GUESSS – Global University Entrepreneurial Spirit Students’ Survey, je međunarodni istraživački projekt koji ispituje poduzetničke stavove, namjere i aktivnosti studentske populacije. Posebno je fokusiran na ulogu sveučilišta i njihovih programa u ovom kontekstu. Nositelj projekta je Švicarski Institut za istraživanja malog poduzetništva na Sveuč. St.Gallen (KMU-HSG).

Upitnik je dostupan na sljedećem linku: https://stgallen.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_5v9uSkzR2AlmZOR?Q_Language=HR

Svi studenti koji budu sudjelovali u istraživanju i koji pošalju u potpunosti ispunjen online upitnik, sudjelovati će u nagradnoj igri u kojoj mogu osvojiti jednu od dviju vrijednih nagrada.

Nagrade obuhvaćaju:

– 2 noćenja za Vas i Vaša 3 prijatelja (max. 4 osobe) u četverokrevetnoj sobi s doručkom u Boutique Hostelu Forum u Zadru,

– 2 noćenja za dvije osobe u privatnom smještaju 3* u Zadru s jednom uključenom večerom.

Cjelokupni POZIV STUDENTIMA možete preuzeti ovdje:

GUESSS 2016 – Poziv studentima na sudjelovanje_POPUNJAVANJE UPITNIKA