Izvješće o održanom predavanju ERASMUS+ KA1 – STRUČNA PRAKSA u ESSEN

STRUČNA PRAKSA u ESSENU

ERASMUS + program mobilnosti studenata

INFO hour

Danas, 16. prosinca 2015. godine s početkom u 12:00 sati u predavaonici br.60, održana je prezentacija studentice Odjela za fiziku, Maje Strugačevac o iskustvima unutar ERASMUS + programa mobilnosti studenata – STRUČNA PRAKSA u Essenu u sveučilišnoj bolnici.

Prezentacijom su predočene sve relevantne informacije koje su potrebne i iskustva kroz koja je naša studentica prošla tijekom stručne prakse u sklopu Erasmus+ KA1 mobilnosti studenata u Essenu.

Prethodnim INFO satom u travnju ove godine, Maja je svim zainteresiranim studentima pojasnila koje je sve dokumente morala prikupiti i gdje, kako bi krenula u realizaciju svoje stručne prakse u inozemstvu. Ovom prezentacijom, kroz niz vrlo zanimljivih slideova, Maja nam je približila cijeli proces stručne prakse u inozemstvu, u njenom slučaju, u Essenu. Svoj diplomski rad, izradila je u Essenu uz sumentorstvo naših profesora te si time otvorila nebrojene mogućnosti rada i djelovanja u europskom okruženju koje prepoznaje kvalitetne fizičare!

Detaljnije pročitajte na:

Izvješće o održanom predavanju M.Strugačevac-ESSEN_potpisanSKEN