Zimska škola fizike za srednje škole – 23. veljače 2019.

Pozivamo vas da sudjelujete u radu 10. Zimske škole fizike za učenike srednjih škola koju i ove školske godine organiziraju Hrvatsko fizikalno društvo – podružnica Osijek u suradnji sa Županijskim stručnim vijećem nastavnika fizike u srednjim školama Osječko-baranjske županije, Agencijom za odgoj i obrazovanje i Odjelom za fiziku Sveučilišta u Osijeku.

Zimska škola će se održati na Odjelu za fiziku Sveučilišta u Osijeku, Trg Ljudevita Gaja 6, Osijek u subotu 23. veljače 2019. godine s početkom u 9,00 sati.

Dnevni red:

1. Uvodna riječ i otvaranje 10. Zimske škole fizike
  2. Radionice za učenike:
    • Čas uzbrdo, čas nizbrdo – Spomenka Hardi, mag. educ. math. et phys.
    • Uravnoteži ih – Snježana Švelec, mag. educ. math. et phys., Andrej Mijaćank, mag. educ. math. et phys.
    • Zagonetna svjetlost – Dominika Čulo Vuković, prof. matematike i fizike i Jasenka Detling, prof. matematike i fizike
    • Fizika glazbe – Karolina Dvojković, prof. fizike i politehnike i Tihana Dejanović, studentica diplomskog studija matematike
    • Tri u jedan – Dejan Bošnjaković, mag. educ. phys. et inf. i Igor Puharić, mag. educ. phys. et inf.
    • Fizika u robotici – Tomislav Pandurić, mag. educ. phys. et inf.
  3. Okrugli stol i zatvaranje Zimske škole u 13:30 sati.

Plakat zimske škole fizike za učenike srednjih škola – Plakat