Upitnik za razvoj novog programa cjeloživotnog učenja za stjecanje kompetencija mentora

Poštovani,

Sveučilište u Zadru u suradnji sa šest visokoškolskih institucija i Ministarstvom obrane Republike Hrvatske provodi projekt Kompetencijski standardi nastavnika, pedagoga i mentora financiranog iz Europskog socijalnog fonda u okviru OPULJP 2014. – 2020.

Jedna od predviđenih projektnih aktivnosti odnosi se na ispitivanje relevantnih odrednica mentorskog posla i zanimanja, a koje ocjenjujemo ključnima u razvoju novog program cjeloživotnog učenja za stjecanje kompetencija mentora.

Stoga Vam obraćamo sa zamolbom da svojim zaposlenicima i studentima dostavite poveznice na upitnike i osobno pridonesete definiranju kompetencija mentora u visokom obrazovanju.

Unaprijed zahvaljujemo na odazivu i suradnji.

Upitnik je u potpunosti anoniman, a prikupljeni podaci koristit će se isključivo za navedenu svrhu, anketa se provodi do 10. ožujka 2020. godine.

POVEZNICA ZA NASTAVNIKE: www.prizmacpi.hr/nastavnici_VOI
POVEZNICA ZA STUDENTE: www.prizmacpi.hr/studenti