Slavonska STEM evolucija

Pozivamo studente Vašeg fakulteta da se uključe u projekt pod nazivom „Slavonska STEM evolucija“.

Nositelj projekta (ZTK OBŽ) u suradnji s partnerima, izradio je demonstracijsku radionicu za studente na kojoj će predstaviti programe društveno korisnog učenja (DKU) i primjer primjene DKU, kroz Croatia Makers ligu.

Svrha demonstracijske radionice je informiranje što većeg broja studenata o projektu i mogućnostima uključivanja u programe DKU.

Demontracijska radionica održati će se 21. rujna 2018. godine u 11:00h u prostorijama FERIT-a Osijek, C. Hadrijana 10b, prostoriji broj K21, u trajanju od 2 školska sata.

Molim Vas, da ovu informaciju, prenesete Vašim profesorima kako bi na vrijeme mogli informirati i motivirati studente za uključenje.

Zbog velikog zanimanja studenata za radionicu, na mrežnim stranicma ZTK OBŽ postavljen je link za online prijavu.

Tajnik ZTK OBŽ
Ivo Grgić,prof.