Postupak reakreditacije Odjela za fiziku

azvo
Odjel za fiziku Sveučilišta Josip Juraj Strossmayer u Osijeku trenutno prolazi postupak reakreditacije koji provodi Agencija za znanost i visoko obrazovanje. U tu svrhu Odjel za fiziku Sveučilišta Josip Juraj Strossmayer u Osijeku posjetit će stručno povjerenstvo.

Ukoliko želite dostaviti svoj komentar članovima stručnog povjerenstva, primjedbe, sugestije, ili želite li pohvaliti rad Vašega visokog učilišta ili nekih pojedinaca, slobodno iznesite svoje mišljenje putem povjerljive komunikacije na sljedećem linku do 10. travnja 2015. godine.

Agencija za znanost i visoko obrazovanje jamči anonimnost svim osobama koje napišu komentare. Dobivene će se informacije koristiti isključivo u postupku reakreditacije Vašega visokog učilišta.