Obavijest studentima

Povjerenstvo za dodjelu nagrada i pohvala studentima, raspisuje natječaj za Pročelnikovu nagradu za uspješnost studiranja po godinama (5 nagrada) i Pohvalu Odjela za Fiziku (1 pohvala) radi poticanja i nagrađivanja što boljeg uspjeha studenata i odavanja priznanja njihovoj marljivosti, odgovornosti i izvrsnosti.

Natječaj je otvoren od dana oglašavanja do 14. XII 2018. u 20 sati, a prijedloge za dodjelu nagrada i priznanja mogu podnositi zavodi, katedre, pročelnik, Vijeće Odjela te nastavnici i studenti osobno, pismenim putem u Tajništvu Odjela (soba 69), a prema Pravilniku o nagrađivanju i pohvaljivanju studenata od veljače 2016. godine.

Prijedlozi se popunjavaju prema predloženom obrascu.

Uz prijedlog za pohvalu treba dostaviti i ostalu prateću dokumentaciju prema istom pravilniku.