Obavijest o Javnom natječaju za dodjelu stipendija Zaklade “Srce grada Osijeka”

Poštovani,

dostavljamo obavijest o produljenju roka za prijavu na Javni natječaj za dodjelu stipendija Zaklade “Srce grada Osijeka” za akademsku godinu 2018./2019., te molimo proslijedite istu svim sastavnicama Sveučilišta i studentima – potencijalnim kandidatima za dobivanje godišnje Stipendije Zaklade Srce grada Osijeka u vrijednosti 18.000,00 kn.

Radi učestalih upita kandidata o načinu dodjele stipendije te do ovoga trenutka zaprimljenih prijava kandidata za dodjelu stipendija za akademsku godinu 2018./2019. na temelju Javnog natječaja Broj: 40/2018., objavljenog na web stranici Zaklade Srce Grada Osijeka i Glasu Slavonije dana 15. listopada 2018., Upravni odbor Zaklade na 13. sjednici održanoj 30. listopada 2018. na temelju članka 13. stavka 3. Statuta Zaklade “Srce grada Osijeka” i članka 19. Pravilnika o mjerilima i postupku za dodjelu potpora Zaklade “Srce grada Osijeka” donio je ODLUKU o produljenju roka za prijavu na Javni natječaj za dodjelu stipendija Zaklade “Srce grada Osijeka“ za akademsku godinu 2018./2019.

Rok za podnošenje prijava na Javni natječaj za dodjelu stipendija Zaklade “Srce grada Osijeka” za akademsku godinu 2018./2019. produljuje se do 9. studenoga 2018.

Tekst natječaja i uvjete možete potražiti na www.srcegradaosijeka.hr i Facebook stranicama Zaklade.

Hvala.

mr.sc. Romano Kristić