Natječaji za studente UNIOS-a

Poštovani,

I ove godine Organizacijski odbor znanstveno-stručnog skupa VODA ZA SVE, zajedno sa srodnim sveučilišnim sastavnicama i gospodarskim subjektima na području Osječko-baranjske županije koji djeluju u području zaštite i prerade voda, organizira 2. međunarodni i 6. domaći znanstveno-stručni skup VODA ZA SVE u cilju obilježavanja Svjetskog dana voda te okupljanja i razmjene iskustava znanstvenika i stručnjaka koji se u svom radu bave problematikom zaštite i očuvanja vodnog bogatstva te preradom vode za ljudsku potrošnju i pročišćavanja otpadnih voda.

Skup će se održati 18. ožujka 2016. godine na Građevinskom fakultetu u Osijeku.

Odlukom Organizacijskog odbora navedenog znanstveno-stručnog skupa raspisana su dva natječaja za sve studente Sveučilišta Jospia Jurja
Strossmayera u Osijeku i to:

1. Natječaj za dodjelu Nagrade za studentski rad na temu Svjetskog dana voda te
2. Natječaj za dodjelu nagrade za najljepšu studentsku fotografiju na temu Svjetskog dana voda

U prilogu Vam šaljem dokumetaciju u svezi navedenih natječaja te Vas molim da isti budu objavljeni na stranicama Vašeg fakuleta kako bi navedeni natječaji bili što dostupniji Vašim studentima.

Natječaj za studentski rad na temu Svjetskog dana voda_2016
Natječaj za studentsku fotografiju na temu Svjetskog dana voda_2016