Natječaj za radno mjesto doktoranda na Institutu za fiziku u Zagrebu

Na projektu IMAQSS imamo otvoreno mjesto za jednog doktoranda/doktorandicu.

Doktorand/ica će izrađivati doktorski rad u okviru IMAQSS projekta na novim niskodimenzionalnimi/ili frustriranim spinskim sustavima. Student će eksperimentalno proučavati magnetsku anizotropiju tih sustava korištenjem primarno tehnika mjerenja magnetskog momenta sile na Institutu za fiziku te ESR spektroskopije na Institutu Ruđer Bošković. Od studenta/studentice se očekuje sudjelovanje u nadogradnji eksperimentalnog postava za mjerenje magnetskog momenta sile u visokim poljima na Institutu za fiziku te uvođenje opcije za mjerenja u dc električnom polju.

Pozivamo zainteresirane kandidate da posjete naš laboratorij. Možete nas kontaktirati i najaviti svoj posjet slanjem emaila na adresu: mirta@ifs.hr.

Detaljnije o prijavi na radno mjesto doktoranda možete pronaći na donjoj poveznici:

www.ifs.hr/news/natjecaji/natjecaj-09-01/