Jedinstvena sveučilišna studentska anketa

Drage studentice, dragi studenti,

i akademske 2017./2018. godine naše Sveučilište nastavlja s provedbom Jedinstvene sveučilišne studentske ankete.

Anketi možete pristupiti počevši od 15. rujna 2018. od 13 sati.

Anketu možete pokrenuti na linku anketa.unios.hr logiranjem pomoću vašeg AAI elektroničkog identiteta (isti podaci kao za ISVU studomat). Anketu možete ispunjavati u više navrata i ponovno se logirati istim podatcima sve dok ne zaključite anketu.

Nakon što ispunite anketne obrasce za sve nastavnike i suradnike, moći ćete samostalno ispisati potvrdu koju ćete, uz ostale dokumente, priložiti pri upisu u višu godinu studija i završetak studija.

Vaši iskreni odgovori i komentari utjecat će na poboljšanje kvalitete nastave na našem Sveučilištu.

Anketa je u potpunosti anonimna.

Ukoliko imate bilo kakvih poteškoća, primjedbi ili pitanja, obratite se na dtrampus@unios.hr.

Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku
Centar za unaprjeđenje i osiguranje kvalitete visokog obrazovanja