Javni poziv zaposlenicima Sveučilišta u Osijeku za izvođenje nastave hrvatskog jezika za strane studente u sklopu programa Erasmus+

Uvjeti:
1) prof. hrvatskog jezika s aktivnim znanjem engleskog jezika
2) zaključen ugovor o radu sa sastavnicom Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku

Poziv za izvođenje nastave hrvatskog jezika u sklopu programa Erasmus+ , u ljetnom semestru akademske godine 2015./2016. (70 sati nastave hrvatskog jezika) upućuje se zaposlenicima svih sastavnica Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku. Nastava se, u pravilu, održava tri puta tjedno, tijekom prijepodnevnih sati, u Rektoratu Sveučilišta u Osijeku. Zainteresirane zaposlenice i zaposlenici sveučilišnih sastavnica moraju imati aktivno znanje engleskog jezika (poželjno je da pristupnici javnog poziva imaju završen i studij engleskog jezika) kao osnovnog jezika sporazumijevanja sa stranim studentima.

Javni poziv otvoren je do 25. veljače 2016. godine.

Dokumentaciju (zamolba, CV, preslik diplome i ugovora o radu) lijepo molimo poslati poštom na adresu:

Rektorat Sveučilišta u Osijeku
Služba za međunarodnu suradnju (Erasmus + nastava hrvatskog jezika)
Trg Sv. Trojstva 3
31000 Osijek