Game of Materials

Dragi kolege,

obavještavamo vas o konferenciji “Game of Materials” koja će se održati u Dubrovniku (hotel Rixos Libertas) od 30. listopada – 2. studenog 2018.
Posjetite web stranicu http://gom.irb.hr za detalje i registrirajte se prije 15. listopada!

Konferencija je namijenjena svim istraživačima u širokom polju fizike čvrstog stanja i znanosti o materijalima.

Pozvani predavači su vodeći eksperti u području teorijske/računalne fizike čvrstog stanja koji će pokazati što je sve danas moguće napraviti u raznim područjima, od katalize i plazmonike do nanoelektronike i potrage za novim materijalima pomoću umjetne inteligencije.

Eksperimentalcima ova konferencija pruža uvid u to što teorijska istraživanja mogu pružiti, te je dobra prilika za uspostaviti kontakt i buduću suradnju.

Molimo vas da proslijedite kolegama koje bi konferencija mogla interesirati.

Organizatori:
Predrag Lazić, Institut Ruđer Bošković, Zagreb