Europska noć istraživača

U sklopu međunarodnog projekta Europska noć istraživača Sveučilište Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku organizira završnu manifestaciju pod nazivom Tržnica budućnosti koja će se održati u dvorištu Rektorata, Trg Svetog Trojstva 3, u petak, 27. rujna 2019. s početkom u 17 sati.

Ovaj jedinstven događaj posjetiteljima nudi viziju tržnice budućnosti uz vizualne efekte hrane i pića budućnosti. Pomoću modernih tehnologija prezentirat će se hrana budućnosti.

Osim predstavnika Fakulteta agrobiotehničkih znanosti i Prehrambeno-tehnološkog fakulteta Sveučilišta u Osijeku, na Tržnici budućnosti proizvode će predstaviti nekoliko osnovnih i srednjih škola.

Više informacija na: facebook.com/EUNightOsijek/

Budite ljubazni o ovome izvijestiti kolege i studente na Vasoj sastavnici te informaciju postaviti na mrezne stranice sastavnice.

VESELIMO SE VASEM DOLASKU!

Europska noć istraživača – Letak