Dopunske napomena za polaganje ispita iz kolegija E-marketing

• Ispiti počinju 30 minuta nakon punog sata, odnosno u 8.30, 10.30, 12.30, 14.30, 16.30.
  • Student na ispit treba doći 30 minuta prije početka ispita, odnosno u 8, 10, 12, 14, 16, kako bi prošao svu potrebnu proceduru prije ispita, propisanu od strane Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, koja uključuje:
    • Mjerenje temperature prilikom ulaska u zgradu Fakulteta i evidencija (obvezno ponijeti osobnu iskaznicu ili drugi identifikacijski dokument)
    • Dezinfekcija ruku na ulasku u zgradu Fakulteta
  • Studenti ulaze u dvoranu odmah nakon što ih profesori prozovu i provjere identitet, pri čemu prozivka može početi i prije termina početka ispita (kako se studenti ne bi nepotrebno zadržavali u hodnicima i drugim prostorima Fakulteta). Nakon što su prozvani, studenti sjedaju na samo označene stolice/mjesta u dvorani, pri čemu treba voditi računa da udaljenost između studenata ne smije biti manja od 1.5 m, kao ni između studenata i profesora.
  • Studenti trebaju donijeti svoj pribor za pisanje.
  • Nošenje maski se preporučuje za vrijeme trajanja ispita i za profesore i za studente, a posebno pri komunikaciji između studenta i profesora ili između studenata. Student može skinuti masku nakon što izađe iz dvorane, te ju ponijeti sa sobom izvan Fakulteta ili odložiti u koševe za smeće.

Izv. prof. dr. sc. Antun Biloš